Balatonakarattya magaspart k%C3%A1v%C3%A9z%C3%B3

Zöld Teaház és Kávézó - Lóczy Lajos utca 50., Balatonfüred, 8230 - Rated 4.9 based on 118 Reviews "I'm from India. 525 szállásajánlat.
Address: 8172 Balatonakarattya Kisfaludy sétány. Balatonakarattya. Füge Apartman Balatonakarattya a legolcsóbb árakat Szerződésben garantálja, csomagok 22 500 Ft / fő / éjtől.
Az építkezés során kifejezetten a kényelemre, korszerűségre és a sportolási lehetőségekre fektették a hangsúlyt. - Szallas.hu Balatonakarattya szálláshelyek, ingyenes foglalás, apróbetűs rész nélkül. Rengeteg gyümölcsfa telepítésére is sort kerí-tettek.

Szállás Kérés.hu Balatonakarattya kiadó ... Strand ≈ 3 perc autóval Bolt ≈ 500 méter Akarattyai magaspart ≈ 1500 méter Mercato étterem ≈ 1500 méter Kerékpárkölcsönző ≈ 2 km The Rusty Coffee Box ≈ 1500 méter Bezerédj strand ≈ 480 méter ... játszótér, kávézó …

Balatonkenese a Balaton északkeleti csücskében fekszik, Budapesttől kb.

Minden foglalást közvetlenül a szálláshely igazol vissza. Fekvése. 100 km-re délnyugatra, a Kenesei-magasparton.A balatoni települések között különleges fekvésű, hiszen Balatonakarattyán kívül az egyetlen olyan Balaton parti település, amely igazából sem nem déli, sem nem északi parti.

Specialty helyek városok szerint.

Budapest Megközelítés, parkolás: A balatonakarattyai strand közvetlenül az akarattyai magaspart alatt húzódik. Ez a strand sok extrát nem tartogat számunkra. Balatonakarattya kiépülése a Balatonakarattyai Fürdőtelep Egyesület jóvoltából 1928-ban kezdődött meg. Parkolni a strand előtt ingyenesen tudunk, a strand területén mindez fizetős.

Közelben: Balatonfűzfő: Balatoni BOB 2 Balatonkenese: Balatoni vízi játszótér Balatonakarattya Magaspart, The Rusty Coffee Box Kávézó, Spoon Il Mercato Erőssége a panorámában és … Több kilátópont is van, ezek közül kettőt néztem meg, a Csittény-hegyit és a Kisfaludy sétányt. Magaspartok - Balatonakarattya és Balatonvilágos A balatonkenesei (pár bejegyzéssel lejjebb) magaspart után mentem tovább Balatonakarattyára. Ingatlan Balatonakarattya, eladó és kiadó balatonakarattyai ingatlanok. Vonattal vagy távolsági busszal érkező vendégeink mindössze néhány perc sétával tudják megközelíteni az ingatlant.

A Kisfaludy-sétányról pedig szerpentinszerű lépcsősoron lesétáltam a Lidó strandra.