Gy%C5%91r tatai %C3%BAt 32
Global Refuse Nonprofit Kft. A 2020. június 01-én, hétfői napon esedékes hosszított nyitva tartásunkat 2020. június 03-án pótoljuk, ennek megfelelően telefonos ügyfélszolgálatunk szerdán 8-20 óráig érhető el. A 2020. június 01-én, hétfői napon esedékes hosszított nyitva tartásunkat 2020. június 03-án pótoljuk, ennek megfelelően telefonos ügyfélszolgálatunk szerdán 8-20 óráig érhető el. A lomtalanítás lakossági közszolgáltatást igénybe vevők körében zajlik. Kinizsi utca 4-6.

Október 8-án, szombaton Jaminában (Szarvasi út - Budapest vasútvonal - Kereki u. által határolt terület), a Kenderföldeken, Mezőmegyeren, Gerlán és Fényesen lesz lomtalanítás.Október 15-én szombaton a belváros, I. kerület, II. Lomtalanítás by admin | posted in: Tappe Hulladék | 0 Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a 2019. évi lomtalanítással kapcsolatban részletes információ az alábbi linkre kattintva található. Global Refuse Nonprofit Kft.

21.) Orosházi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. Gépszállítás országosan kedvező áron 12 T-ig! Május 19-én szombaton a belvárosban, az I., II., III., IV., VI. A jogszabályban előírt kötelező kommunális hulladék közszolgáltatást, a házhoz menő szelektív és házhoz menő zöldhulladék gyűjtést társaságunk továbbra is … Orosháza, Székács J. u. Kérjük, hogy a lomokat a lakóháza előtti, hulladékgyűjtő járműveinkkel jól megközelíthető közterületre helyezze ki, ne az úttestre tegye, mert akadályozhatják a forgalmat. A lomtalanítás keretén belüli ingyenes elszállítás csak az érvényes szerződéssel rendelkező ingatlantulajdonosokat illeti … Békéscsaba Békés megye 5600 +36 /66 447-150 ugyfelszolgalat@grnkft.hu

A lomtalanítás ütemezésekor fokozott figyelmet fordítottunk a hivatalos nemzeti, vallási és kegyeleti ünnepekre, valamint a választásokra, amikor lomtalanítást nem végzünk. Megkérjük a leüresített ingatlanok tulajdonosait NE helyezzenek ki lomot, mert azok nem kerülnek elszállításra.

5. info@varosuzemeltetes.hu Telefon: (68) 512-460 Fax: (68) 413-839. Az alábbiakban tájékoztatjuk Önöket a házhoz menő szelektív és zöldhulladék gyűjtés 2020. évi időpontjairól.
Orosháza Az önkormányzat hulladékgazdálkodási rendelete: Orosháza Város Önkormányzat képviselő-testületéne 30/2013. Orosháza belvárosában, az Ady E. u. környékén eladó egy I. emeletii, 69 m2-es, 2 szobás, gázkonvektoros, egyedis, tégla lakás.

Május 12-én szombaton Jaminában (Szarvasi út - Budapest vasútvonal - Kereki u. által határolt terület), a Kenderföldeken, Mezőmegyeren, Gerlán, Fényesen, a Szója és Meteor utcában lehet kitenni a lomokat. kerület, III. ... Cím: 5900 Orosháza, Szabadság tér 4–6.