Danubius hotel foglal%C3%A1s

Nagyon szeretnék újra a szerveren játszani, az új fejlesztések meghozták a kedvem.

A kérelmednél valaki írta,hogy többször fordult elő. És nagyon szeretnék játszani. Nincsen rá mentségem, ezt nem is tagadom. Ha nem vagyok következetes, akkor a gyerekek a fejünkre nőnek. Ray ,nemtudom mit vagy kiakadva DM-eltél mikor tudtad ,hogy tilos. Megértem az ügy komolyságát, és reménykedem, hogy lesz megoldása. "Őszintén megbántam a tetteimet, és elfogadtam az FIA ítéletét. Aztmondtad poénnak szántad,de ez nem FUN szerver. Nem akarom magam védeni és nem akarok kifogásokat kreálni, amelyekkel megpróbálhatnám megmagyarázni a tetteimet. “Megbántam a tetteimet, amik a mai naphoz vezettek. De vannak miértek. Megjegyzés: Mert már amikor hallam hogy valamelyik barátom már rendesen rosszul érzem magam,hogy nem mehetek. Nem. Mióta felnőttem, csak konstruktívan használtam az évekkel ezelőtt rossz célokra használt képességeimet, és a továbbiakban is annak szentelem majd az időmet, hogy biztonságban tartsam az embereket a … "Ez az élmény megváltoztatta az életemet, mert rákényszerített, hogy átértékeljem a tetteimet. Már nagyon megbántam a tetteimet. Nem egyik pillanatról a másikra váltunk idegenekké, viszont tényleg minden előzmény, gondolkodás vagy épeszű mérlegelés nélkül alakult így. Bekaptam a farkát és szopni kezdtem. Csak remélni tudom, hogy sikerül visszaszereznem az emberek megbecsülését."

Neved: < Robert William Smith > A ban időpontja: < 2020/02/23/21:15:01 > A ban időtartama: < 2030/01/01 01:00:00 > Neve, aki bannolt: < @Jamie > A ban oka: < Súlyos UCP. Megbántam ezeket a tetteimet, és vállalom a felelősséget a hibáimért. Már megbántam ezt az őrült ötletet, de az évek során megtanultam, hogy következetesség a nevelés alapja. Megbántam a tetteimet, igen tudom hogy ezt sokszor halljátok mindenkitől, de én nagyon elgondolkoztam rajta, hogy másképpen is reagálhattam volna a helyzetre, nagyon rossz napom volt, és egy hirtelen felindulásból történt az egész, amit természetesen nem így kellett volna kezelni, nagyon de nagyon sajnálom! Hiányzik a szerver hangulata, akármennyire se tükrözi ezt a játszott perceim száma. Teljes mértékben megbántam a tetteimet, bocsánatot szeretnék kérni ezért, hiszen ezzel más játékosnak kárt okoztam. ... a tetteimet már csak a kéjvágy irányította.