Jeli arbor%C3%A9tum h%C3%BAsv%C3%A9t

A Startlakon 41 db fényképes kiskunhalasi eladó családi ház hirdetés vár.

Eladó ház Kiskunhalas, Felsőváros.

A felújított ingatlanban 2 tágas szoba, nappali, előtér, konyha, folyosó, tároló (pince és padlásfeljáró), zuhanyzós fürdőszoba és külön WC található. Megnéztem 12 900 000 Ft. 12,9 millió Ft Eladó lakás Kiskunhalas. Egyszerű felhasználói felület, gyors keresés, eladó és kiadó kiskunhalasi ingatlanok jó áron, magánszemélyektől és ingatlanközvetítőktől.

Kiskunhalas Felsőváros családi ház eladó : Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Felsővárosban 86,5 m2-es felújított családi ház garázzsal eladó. Az eladó családi házak között többféle kategória megtalálható és persze Kiskunhalason városrész szerint is szűrhetjük a találatokat. Ingyenes hirdetések a Jófogás.hu-n! Eladó ház Kiskunhalas településen? Eladó ház Kiskunhalas, Felsőváros. Havonta több millióan választják az ingatlan.com-ot, találd meg Te is itt új otthonod! Hirdetésfeladás Belépés / Regisztráci ó. Saját ... 75 nm-es ház eladó Kiskunhalas 7.

3 szoba. Kiskunhalas településen 86 m² alapterületű családi ház eladó. Megnéztem 21 000 000 Ft. 21 millió Ft Eladó ház Kiskunhalas.

4 szoba.

Eladó, kiadó házak az ország egész területén. BEFEKTETÉSRE IS KIVÁLÓAN ALKALMAS INGATLAN AZ 53-AS FŐÚTON!!!

6 500 000 Ft . Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Felsőváros részen 87,6 nm családi ház eladó.

106m² ; családi ház; 3 szoba 6. A felújított ingatlanban 2 tágas szoba, nappali, előtér, konyha, folyosó, tároló (pince és padlásfeljáró), zuhanyzós fürdőszoba és külön WC található.

A ház 3 szobával és 724 m²-es telekkel rendelkezik. Eladó családi házat keresel?

59 db eladó ház Kiskunhalas területén az Ingatlannet kínálatában.

238m²; családi ház; 4 szoba 6.

Megnéztem 21 000 000 Ft. 21 millió Ft Eladó ház Kiskunhalas. 15 eladó felsővárosi (Kiskunhalas) ház hirdetés az ingatlan.com-on.

Havonta több millióan választják az ingatlan.com-ot, találd meg Te is itt új otthonod! Bács-Kiskun , Kiskunhalas . 75 m² . Eladó házat keresel Kiskunhalason? 122 eladó kiskunhalasi ház hirdetés az ingatlan.com-on.

100 m². HIDE.

A tégla szerkezetű kétszintes családi ház egy 1076 m2-es összközműves telken helyezkedik el. Megnéztem 83 990 000 Ft. 83,99 millió Ft Eladó ház Kiskunhalas.

Felsőváros városrészen 106 m² alapterületű családi ház eladó. A Startlakon 41 db fényképes kiskunhalasi eladó családi ház hirdetés vár. KISKUNHALASON A FELSŐVÁROSBAN CSALÁDI HÁZ ELADÓ! Kiskunhalas Felsőváros családi ház eladó : Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Felsővárosban 86,5 m2-es felújított családi ház garázzsal eladó. 238m²; családi ház; 4 szoba 12. 28 990 000 Ft . 47m²; téglalakás; 2 szoba 6. Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Felsőváros csendes részén családi ház, szép udvarral, melléképületekkel, 36 m2-es garázzsal eladó. Megnéztem 19 900 000 Ft. 19,9 millió Ft Eladó lakás Kiskunhalas. Eladó, kiadó házak az ország egész területén. Céges. Ingatlan Kiskunhalas, eladó és kiadó kiskunhalasi ingatlanok A kiskunhalasi ingatlanok iránt folyamatosan nagy kereslet mutatkozik, s bár az ingatlan-piaci helyzet mindenkor hatással lehet arra, hogy mennyien vásárolnak vagy adnak el családi házat vagy lakást Kiskunhalason, de alapvetően az aki otthonteremtésen gondolkodik, ettől függetlenül érdeklődik az aktuális hirdetések iránt.