2020 %C3%A1llami horg%C3%A1szjegy

Magyarország legkedveltebb szótár szolgáltatása. Szám szerint történő kereséshez először a körzetszámot kell kiválasztani és utána a “Telefonszám” mezőbe kell beírni a keresett telefonszámot.

Telefonszámok, mobiltelefonszámok, online telefonkönyvek gyűjteménye egy helyen. Ha külföldröl akarod hivni - mindegy, hogy mobil vagy sem - akkor elöször a Németország számát kell beirni: ez 00 49, utána a körzetszámot, de a 0 nélkül (a példában 1234) és utána a hivószámot (változtatás nélkül pl. Német nyelvű tudakozók. Nem ritka, hogy ismeretlen, akár külföldi telefonszámról érkezik bejövő hívás. 06308871120 / +36308871120 9. Velünk megtalálhatja a telefonszámot, amit keres, akár mobiltelefonszám vagy vezetékes. Online számhordozási tudakozót indított a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság.

06307173114 / +36307173114 1.

Az online telefonkönyvben két módon lehet keresni, szám szerint és név szerint.

A német telefonszámok úgy vannak felépitve, hogy körzetszám: 01234 hivószám 123345 - ez természetesen CSAk kitalált szám.

Telefonszám * Vidéki telefonszám (pl. 0617733379 / +3617733379 28. 1 / 5 ( 1 vote ) A német telefonszám lenyomozása online is lehetséges, így ha nem beszéled a nyelvet, vagy nem kötnéd más orrára azt, hogy ki után informálódsz, akkor ezt a világhálón is gond nélkül megteheted. 1 / 5 ( 1 vote ) A német telefonszám lenyomozása online is lehetséges, így ha nem beszéled a nyelvet, vagy nem kötnéd más orrára azt, hogy ki után informálódsz, akkor ezt a világhálón is gond nélkül megteheted.

Talált weboldalak ebben a kategóriában: Németországi tudakozók, telefonkönyv > 7 weboldal. Fontos: A mobil tudakozó csak olyan előfizetőkről ad tájékoztatást, akik ehhez a szerződéskötés során hozzájárultak. MobilTudakozó - 4in1 - négy tudakozó és online telefonkönyv egyben. A német telefonszám lenyomozása online is lehetséges, így ha nem beszéled a nyelvet, vagy nem kötnéd más orrára azt, hogy ki után informálódsz, akkor ezt a világhálón is gond nélkül megteheted. Magyarország településeinek telefonszám tudakozója. A hatóság rendszere meg tudja állapítani egy beírt telefonszámról, hogy az pontosan milyen szolgáltatóhoz tartozik.. Így a felhasználó megtudhatja, hogy a szám, amit hív, hordozott-e vagy sem. Hozzászólás beküldve: 2020-06-14.

A felhasználók elolvashatják a telefonszámhoz kapcsolódó egyéb felhasználói hozzászólásokat, láthatják a telefonszám keresési számát az elmúlt egy hónap alatt, valamint láthatják a szám földrajzi elhelyezkedését (vezetékes telefonszám esetén). 123345. Nem ritka, hogy ismeretlen, akár külföldi telefonszámról érkezik bejövő hívás. MTA SZTAKI online szótár.

Ki az a +4915171261681? Ha külföldröl akarod hivni - mindegy, hogy mobil vagy sem - akkor elöször a Németország számát kell beirni: ez 00 49, utána a körzetszámot, de a 0 nélkül (a példában 1234) és utána a hivószámot (változtatás nélkül pl. Kategória leírása: Tudakozódás németországi telefonszámok után. Érdeklödnék kié ez a telefonszám. Imádkoztak benne és rossz volt a vonal. A …

Különben sem terveztem telefonvásárlást: Terveztem új telefon vásárlást, de elhalasztottam hosszabb idõre 06209876543*, 06309876543*, 06709876543*) Amennyiben a megadott szám a T-Mobile vagy a Vodafone szolgáltatóhoz tartozik, a rendszer közli ezt és bontja a vonalat. Élő ONLINE NYELVTANULÁS KÉNYELMESEN OTTHONRÓL, munkahelyről, itthonról vagy külföldről. Hozzászólás beküldve: 2020-06-14. : 28, 32 stb.) Engem is hívott 06.14-én, nem vettem föl.

ANGOL, NÉMET, SPANYOL, OLASZ, FRANCIA,OROSZ, KÍNAI

Az online mobil tudakozóval telefonszám alapján megkeresheted az előfizetés gazdáját, vagy név és cím alapján találhatod meg egy előfizetőhöz tartozó telefonszámot.

123345.

A 1748 felhívásakor meg kell adni a telefonszámot 06-tal kezdve és *-gal lezárva (pl. esetén 6 számjegyű telefonszámot adjon meg Mobil (20,30,70) vagy budapesti (1) telefonszám esetén 7 számjegyű telefonszámot adjon meg. Mobil telefonszám tudakozó - online telefonkönyv segítségével megtalálhatja a vezetékes és mobil telefonszámokat.

Előfordulhat, hogy a …

A legtöbben nem szívesen vesszük fel ilyenkor, hiszen számtalanszor hallani lehetett már a visszaélésekről, melyeknek akár a …

Amennyiben a lekért szám a Telenor előfizetője, a rendszer közli ezt, majd felajánlja a következőket: