Elad%C3%B3 h%C3%A1z salg%C3%B3tarj%C3%A1n g%C3%B6rbe utca

A Komáromi Fürdő nyitvatartási idejét itt találja.

Komáromi gyógyfürdő szauna szolgáltatások a Brigetio Gyógyfürdőben: 2020.01.01. Komáromi Gyógyfürdő ajándékutalvány, lepje meg élménnyel szeretteit, barátait, üzleti partnereit! AZ ÉJSZAKAI FÜRDŐZÉS ALATT, AZ ÚSZÓMEDENCE NEM HASZNÁLHATÓ!

Éjszakai fürdőzés - VÁLTOZÁS! Az éjszakai fürdőzésen korlátozott számú vendéget tudnak fogadni, TELTHÁZ esetén az épület előtt várakozó vendégeket sem áll módjunkban beengedni!

November 14-én, 20.30 órától éjszakai fürdőzésre vár minden kedves érdeklődőt a komáromi Brigetio Gyógyfürdő. 20.30 órától éjfélig várjuk vendégeinket.

A rendezvény éjfélig tart.

Hetente több alkalommal tartanak szaunaszeánszokat és havi rendszerességgel (minden hónap 10. követő szombaton) éjszakai fürdőzést. … 2020.01.01. Gyógymedencékkel, uszodával, tanmedencével, szauna világgal és SzaunaSzeánsz®okkal várjuk! Bővebb információkért látogasson el a Brigetio Gyógyfürdő oldalára. A Brigetio Gyógyfürdő “Levendulás éjszakai fürdőzés”-re invitálja a kikapcsolódni vágyókat. Kedvezményes belépő: 1000 Ft (fürdő+ szauna) Éjszakai fürdőzés: péntek, szombat 20 – 24 óráig (pénztár 22:30-ig) A medencéket a fürdő zárása előtt 30 perccel kell elhagyni! Az éjszakai fürdőzésre két különböző belépőt árusítunk: a fürdő belépővel a külső- és belső gyógymedencénket, az uszodát és a tanmedencét látogathatják vendégeink. - 2020.12.31. A fürdőben talált tárgyakat csak 8 napig őrizzük az új Polgári Törvénykönyv, 2013. évi V. törvénye szerint. A Komáromi Gyógyfürdő belépőjegyeinek árait ide kattintva találja. Komáromi wellness hétvége akciós …

Juni 2017 - Június 10-én újra éjszakai fürdőzés a Brigetio Gyógyfürdőben. - 2020.12.31. Éjszakai fürdőzés a Brigetio Gyógyfürdőben. A rendezvényen korlátozott számú vendéget tudunk fogadni! Elővételes jegyek - KORLÁTOZOTT SZÁMBAN - személyesen a fürdő pénztárában az éjszakai fürdőzés … Éjszakai fürdőzés június 10-én im Komárom, Komáromi Gyógyfürdő, Samstag, 10.