Nhkv let%C3%B6lthet%C5%91 nyomtatv%C3%A1nyok
MSTS (OpenRails környezetben), Alföld 7.2 pálya (Rőfi Ákos) 70-es vasútvonal 2313-as számú személyvonat, hétvégi menetrend, Szob - Budapest-Nyugati 4-szeres gyorsításban. Pontosan ez történt szerda reggel a Vác és Budapest között közlekedő s70-es vonat kormányosával is, s ahogy a korábbi eseteknél, úgy most is rengeteg utas járt pórul. A délutáni S70-es többletjáratok pedig Szob helyett Nagymarosról indulnak a Nyugati pályaudvarra: 15:45-kor, 16:43-kor, 17:45-kor, 18:45-kor. Az elmúlt években akadt rá példa, hogy egy-egy mozdonyvezetőt éppen a "fuvarja" közben ért utol a műszakvég. Az elmúlt időszakban elszaporodtak azok az esetek, amikor egy-egy mozdonyvezetőnek úgy járt le az éjszakai műszakja, hogy az általa vezetett vonat még nem érte el a célját. A Budapest–Vác–Szob vasútvonal Göd és Vác közötti szakaszán pályakarbantartást végeznek március 3-án és 4-én, 8:20-tól 17 óráig, emiatt változik a vonatok menetrendje.. Az S70 jelzésű, Nyugati pályaudvar és Vác közötti személyvonatok rövidebb útvonalon, a Nyugati és Göd között közlekednek. A Nyugatiból 7:15-kor, 8:15-kor, 9:15-kor és 10:15-kor induló S70-es vonat csak Nagymarosig közlekedik. November 18-tól 24-ig egyes reggeli és délutáni vonatok módosított menetrend szerint közlekednek. 40-es: az éjszakai vonat húsz perccel később indul. 1944. december 8-án Veresegyházról 12:30-kor közlekedett az utolsó személyvonat Rákospalota-Újpestre. Či už máte namierené do hlavného mesta, alebo chcete nabrať sily v niektorom z regionálnych termálnych kúpeľov, spoje RegioJet sú vám k dispozícii. A bombázások miatt akadozott az áramellátás. Április 18-án és 19-én, továbbá 25-én és 26-án a Budapest–Esztergom vonal karbantartási munkái miatt a Budapest—Vác–Szob vonalon a Nyugati pályaudvarról Sz Nemcsak a hó a magyar vasút ellensége. Angyalföld állomáson másik vonatra kell átszállni. A délutáni S70-es többletjáratok pedig Szob helyett Nagymarosról indulnak a Nyugati pályaudvarra: 15:45-kor, 16:43-kor, 17:45-kor, 18:45-kor. Április 18-án, 19-én, valamint 25-én és 26-án a Nyugati pályaudvarról Esztergomba 2:25-kor induló S72-es vonat módosított menetrend szerint közlekedik. Budapest–Vác–Szob. A vonat elmenetele után még egy katonai vonat közlekedett, majd a német hadsereg egy talpfaszaggató géppel tette használhatatlanná a pályát, a váltókat pedig felrobbantották. A Budapest–Győr–Hegyeshalom vonalon március 21-én és 22-én egyes vonatok módosított menetrend szerint közlekednek, a ... A Nyugatiból 7:15-kor, 8:15-kor, 9:15-kor és 10:15-kor induló S70-es vonat csak Nagymarosig közlekedik. Vácról a 6:19-es és 7:19-es indulási idejű, S70-es vonat , továbbá Szobról a 7:25-ös indulási idejű G70-es személyvonat nem közlekedik a Nyugati pályaudvarra. Rákospalotán maradt masiniszta nélkül az S70-es vonat.