Shiitake gomba felv%C3%A1s%C3%A1rl%C3%A1s
Bőrgondozó elérhetősége: 06/76/519-830. 21. szám alatt található. A rendelőintézetben dolgozó orvosok: Dr. Oroján Iván PhD vezető főorvos Dr. Faragó Eszter főorvos, bőr- és nemibeteg szakorvos Dr. Somogyi Tihamér főorvos, gyermekbőrgyógyász szakorvos Sorszám érkezés alapján

Szakrendelést vezető orvos Rendelési idő Speciális feltételek Bőrgyógyászat Dr. Andor László Kedd 8:00 – 14:00 Beutaló nem szükséges! Az ambulanciák a Farkas Jenő utca felől megközelíthetőek, itt a parkolás ingyenes. A Békés Megyei Központi Kórház munkatársai felhívják a lakosság figyelmét, hogy továbbra is tartsák be a jelenlegi látogatási tilalmat és a COVID terjedésének lelassításához járuljanak hozzá. Akinek panasza van, telefonon keresse fel háziorvosát, vagy a kórház járóbeteg rendeléseit előre … A Bács-Kiskun Megyei Kórház területén a Csabai G. krt.

2000-ben végeztem a Debreceni Orvostudományi Egyetem általános orvosi karán. 1996-tól, mint megyei, majd 2006-tól, mint … Dr. Lengyel Enikő vagyok, bőrgyógyász-kozmetológus. Több mint 30 éve dolgozik a miskolci Semmelweis Kórház Bőrgyógyászati Osztályán, 1996 óta annak osztályvezetőjeként.
Előjegyzés vizsgálatra: 46 555-666/1035 mellék (porta) Főnővér: 46 555-666/1901 Iroda: 46 555-666/1043 Ebben az évben kezdtem meg munkámat a miskolci Semmelweis Kórház Bőrgyógyászati Osztályán. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház a járványügyi helyzetben példaértékű társadalmi összefogást tapasztal/tapasztalt, amely az intézmény munkáját támogatja. Ezek miniatűr, ártalmatlan fájlok, melyeket az ön gépére helyezünk el, hogy a szolgáltatásaink használatát egyszerűbbé tegyük az ön számára. Az Európai Unió vonatkozó jogszabályainak értelmében fel kell hívnunk a figyelmét, hogy oldalaink sütiket (cookie) használnak.

Cím: 3529 Miskolc, Csabai kapu 9-11.